Platební brána Comgate

v Advertorial

Platební brána Comgate 2.0 je nejvýkonnější na trhu

Co nejjednodušší pro obchodníka i pro zákazníka, přitom s maximální nabídkou funkcí – taková je nová platební brána Comgate. Jejímu spuštění předcházel dlouhý a pečlivý vývoj i zevrubné testování, výsledkem je nejvýkonnější platební brána na českém trhu.

Hladký a rychlý zákazníkův průchod platební bránou znamená vyšší procento dokončených plateb. To je myšlenka, kterou se řídil vývoj nové platební brány Comgate. Kupujícím nabízí nejširší výběr platebních metod a jednoduchou logiku pohybu platebním procesem
v novém grafickém prostředí. Obchodníkům zase snadnou integraci do všech běžných e-shopových platforem nebo bezproblémový export dat do účetních systémů. Pojďme se podívat na to, co je v platební bráně Comgate nového.

Nové grafické prostředí

Je čisté, jednoduché, přizpůsobené mobilním zařízením a plně responzivní. Mění se podle výše platby nebo zařízení, na kterém ji klient používá.

Logika pohybu v bráně

V případě, že si kupující svou předchozí volbu rozmyslí nebo narazí na problém (špatně opíše CVC kód, zjistí, že u sebe nemá kartu a pod.), brána ho snadno navede zpět a nabídne alternativy.

Zpětná vazba

V platební bráně je integrovaný formulář pro zanechání zpětné vazby. Zákazník díky ní může ohodnotit, jak se mu platilo, případně napsat připomínky. „Už jsme z tohoto odkazu získali několik skvělých postřehů, na které bychom jinak neměli šanci přijít,“ říká ředitel Comgate Jakub Ouhrabka.

Zpětná vazba - platební brána Comgate
Zpětná vazba – platební brána Comgate

Odložené platby

Přímo do platební brány jsou integrovány služby tří poskytovatelů odložených plateb – Mallpay, Twisto Pay a PlatímPak. Platební metoda označovaná jako BNPL (buy now, pay later – kup teď, zaplať později) je nejrychleji rostoucí metodou na světě díky své výhodnosti pro kupujícího i obchodníka. Zákazník si může zboží vyzkoušet, než za ně zaplatí, prodejce nenese žádná rizika a platba odchází na jeho účet okamžitě. Odložené platby jsou přímo součástí brány, provozovatel e-shopu je tedy dostává automaticky bez nutnosti cokoli programovat nebo podepisovat další smlouvy.

Odložené platby – platební brána Comgate

Nejširší výběr platebních metod

Platební brána Comgate tak nabízí nejširší výběr platebních metod na českém trhu: platební karty, Apple Pay a Google Pay, okamžitý bankovní převod, QR platby a právě odložené platby. A vývoj se nezastavuje – do konce tohoto roku přibudou také rozdělení platby na třetiny a další splátkové metody.

Více dokončených plateb

Nejširší výběr způsobů platby a jednoduchost jejich volby přispívá k příznivějšímu poměru dokončených plateb, zvyšuje i frekvenci a objem uskutečněných transakcí. Platební brána Comgate tak pomáhá e-shopům růst, navíc je k mání za bezkonkurenčně výhodné poplatky.

Napište komentář

Komentář

  • Podobný obsah podle štítku