v Advertorial

Platební brána Comgate má nové tarify – výhodnější a přehlednější

Společnost Comgate představila nové tarify pro platební bránu a terminály. Pro klienty jsou výhodnější, ale i výrazně přehlednější a jednodušší, obchodníci si mohou svůj tarif zvolit sami. Novým zájemcům o platební služby je Comgate nabízí už teď, pro stávající uživatele budou platit od 1. června, případně na vlastní žádost dříve.

Nové tarify platební brány a platebních terminálů Comgate se vyznačují jednoduchostí a přehledností, každý z nich se vejde na stránku o formátu A4. Obchodníkům dávají svobodu volby – kdokoli si může vybrat ten, který jeho potřebám vyhovuje nejlépe. Nový přístup k nacenění platebních služeb vzešel v Comgate z důkladné několikaměsíční analýzy komunikace se stávajícími klienty. Převažují požadavky na jednoduchost a dobrou cenu, zároveň je ale vidět, že se obchodníci dělí na dvě skupiny, které využijí rozdílné tarify. 

Tarif Easy bude vyhovovat těm, kteří mají rádi náklady pod kontrolou, ale nechtějí řešit složité výpočty. Tarif Profi je zase vhodný pro ty, kteří podrobně sledují rozložení platebních metod ve svém obchodě a chtějí se více podílet na řízení nákladů na platební bránu. Tarif Start je zaměřený na začínající obchodníky, kterým pomůže s rozjezdem podnikání. Pro všechny zároveň platí, že jsou výhodnější zejména díky snížení fixních poplatků za transakce.

Tarif Start – pro obchodníky, kteří v minulosti nepřijímali platby kartou. Prvních 6 měsíců je provoz platební brány bez měsíčního poplatku, po stejnou dobu nejsou žádné poplatky ani za transakce do výše 50 tisíc Kč měsíčně (2 tisíce EUR na Slovensku). Po půlročním období přechází obchodník na tarif Easy.

Tarif Easy – má jen jednu sazbu pro všechny platební metody. Nezáleží na tom, zda jde o platbu kartou, bankovní převod, odloženou platbu nebo jinou, všechny stojí 0,9 % + 1 Kč. Obchodník tak na první pohled ví, kolik ho provoz služby bude stát, nemusí řešit výpočty podle poměru použitých platebních metod.

Tarif Profi – rozlišuje sazby podle použitých platebních metod. Využijí ho obchodníci, kteří mají přehled o tom, jaký poměr zákazníků u nich platí spotřebitelskou kartou vydanou v EU, jaký poměr mají bankovní převody a jaký další metody. I takto členěný tarif však obsahuje jen třetinu hodnot v porovnání s jinými ceníky obvyklými na trhu, je tedy přehlednější.

Novým zájemcům o platební bránu nabízí Comgate nové tarify už nyní, stávající klienti na ně přejdou automaticky 1. června 2023, na základě vlastní žádosti mohou už dříve. 

Napište komentář

Komentář