Platební brána GoPay jako nejlepší platební brána pro Shoptet

v Novinky

Platební brána GoPay: Nejlepší platební brána pro Shoptet

Stejně jako používáme generační označení Baby Boomers pro naše babičky, můžeme použít E-shop Boomers pro všechny, kteří v posledních letech vkročili do e-commerce.

Tento “boom” přináší mnoho rozhodování. Na jaké platformě postavím e-shop, jaké zvolím dopravce, jestli outsourcuji logistiku a pojedu dropshipping, nebo jaká je nejlepší platební brána pro můj e-shop?

A přesně tomu se budeme věnovat. Konkrétně platební bráně GoPay a proč je podle nás nejlepším řešením pro Shoptet. A nejen pro něj.

Pokud vás zajímá i platební terminál, nemělo by vás minout naše „Velké srovnání poskytovatelů platebních terminálu 2021„. Pokud chcete rovnou zadat nezávaznou poptávku na GoPay platební bránu, můžete ZDE.

5 důvodů, proč je GoPay lepší než Comgate, ČSOB a další platební brány

1. GoPay nabízí nejlepší UX v ČR 

Nespornou výhodou brány GoPay je možnost brandingu. Implementovanou bránu můžete nabarvit do barev vaší značky a můžete přidat i vlastní logo.

Dále nabízí přehledný interface a rychlé odbavení plateb, protože požaduje pouze nezbytné informace. To může zapříčinit nižší opuštění košíku a s tím spojené vyšší obraty.

2. Mobilní brána i pro nejmenší obrazovky

Novinkou GoPay je mobilní brána, která přináší přehlednost a rychlost i na mobilní zařízení. Důvod pro mobilní bránu byl jasný. Prudký růst mobilních nákupů – od roku 2017, kdy proběhlo z mobilu 28 % plateb, po rok 2021, kdy je zatím 47 % plateb z telefonu.

Více o mobilní bráně GoPay zde.

3. Široké možnosti v oblasti plateb 

Platební brána GoPay vám umožní procesovat širokou škálu platebních metod. Od všech dostupných platebních karet, přes platební tlačítka, elektronické peněženky, sms bránu, ale i QR kódy a často skloňovaná kryptoměna Bitcoin.

4. Jednoduchá expanze e-shopu do zahraničí 

GoPay podporuje v základu mnohojazyčnost. Je přeložena do CS, SK, EN, DE, RU, FR, HU, PL, RO, BG, HR, IT, ES. Založení platby a vypořádání platby je možné i v mnoha měnách, jmenovitě CZK, EUR, PLN, HUF, USD, GBP, RON, BGN, HRK. 

5. Vyplácení plateb podle Vašich potřeb

Je běžnou záležitostí, že Vám společnost jasně řekne, kdy vám bude zasílat platby na účet. Je proto nadstandardní, že v případě platební brány GoPay si můžete určit, kdy peníze přijdou – GoPay nabízí vyplácení:

  • měsíční – platby se vyplácí jednou za měsíc 
  • týdenní – platby se vyplácí jednou za týden
  • denní – platby se vyplácí denně

6. Ostatní výhody platební brány GoPay

Platební bránu GoPay můžete mít integrovanou zcela zdarma. Společnost si neříká nic, za technickou podporu a integrační procesy. To samé platí pro integraci a spuštění EET. Součástí poskytování platební brány jsou samozřejmostí, jako nejvyšší úroveň zabezpečení PCI DSS Level 1 a vlastní “fraud management”

Závěrem

GoPay je ryze českou společností, která je přes 10 let na trhu a například je první platební bránou, kterou Shoptet napojoval. V České republice je dnes desítky platebních bran na 45 000 e-shopů a GoPay běží na cca 20 % z nich.

Pokud přesto chcete zvážit nabídky i jiných společností pro váš e-shop a získat platební bránu s prémiovými podmínkami, můžete zdarma vyzkoušet konzultační společnost Inspipay, která vám pomůže získat nabídku napříč trhem a na míru pro vaše podnikání.

Napište komentář

Komentář